מגזין עלמה קייק

אנחנו כאן לסייע לך בכל הקשור להכנת עוגות אישיות. קצת השראה. קצת יצירתיות והרבה מאוד מתוק.


ברוכים הבאים למגזין עלמה קייקס. חדשות על אפייה, קישוט עוגות, הדפסה על דפי סוכר ועוד. נשמח לקבל מכם תמונות של עוגות מיוחדות שהכנתם, עם דפים מודפסים שלנו.

תמונות לעוגה – איך מניחים את דפי הסוכר?

תמונות לעוגה מודפסות על גבי דפי סוכר אכילים ועדינים. הכנו לכם סרטון מיוחד שמסביר בדיוק כיצד יש להניח את דפי הסוכר על העוגה. צפייה מהנה!

לילדים שאוהבים כדורגל

לכבוד יום הולדת 8, עדי קיבל עוגת כדורגל מדליקה! העוגה הייתה הצלחה גדולה ונטרפה כבר באותו היום…

גם לילד שהגיע לגבורות מגיעה עוגה

זהו סיפורם של לוחמים שהיו חבורת הפיקוד הקדמי של חיל השיריון, צמודים לאלוף ישראל טל. הנהג, הקשר, הצלף והלוחמים. כתף אל כתף, בשוחות, בחום, מול אש תותחים מסתערים קדימה. מלחמת ששת הימים צרבה אותם אחד לשני בדבק שאינו ניתק. שנה אחר שנה הם נפגשים ומעלים זכרונות ומתעדכנים בנשים, בתפקידים, בילדים ואז בנכדים… שנה אחר שנה … להמשיך לקרוא גם לילד שהגיע לגבורות מגיעה עוגה ←

אין מסיבת רווקות בלי עלמה קייקס!

בואו לעצב הדפס סוכר אכיל לקישוט קאפקייקס, שאותו אפשר לאפות לבד או לקנות בסניף שופרסל קרוב. הרעיון כל-כך פשוט לביצוע, אבל התוצאה מדהימה.                  

כשנסיכה פוגשת נסיכה

את חגיגת יום הולדת 4, הראל המתוקה לא תשכח. לכבוד המסיבה, היא קיבלה עוגת נסיכות מדליקה שהוכנה במיוחד בשבילה. על העוגה הנדירה, אפשר למצוא הדפס עלמה אכיל של נסיכות דיסני. העוגה עוצבה במיוחד למסיבת יום הולדת בלתי נשכחת בגן.

גם אנחנו רוצים מיתוג מתוק

הדפסה על דפי סוכר היא כלי שיווקי חזק, אז למה שלא נשתמש בו בעצמנו? "סוגת" יצאו בתחרות בצק סוכר ועשו סדנאות עיצוב חווייתיות לזוכים.  כל אחד חזר הביתה עם צלחת עמוסה בעיצובים יפים ומתוקים וגם עם סוכריה ממותגם של "סוגת" ו"עלמה" היש יותר טוב מזה? ואיך עושים את זה? בוחרים בדפי קאפקייקס  לפי הגודל הרצוי … להמשיך לקרוא גם אנחנו רוצים מיתוג מתוק ←

מה צריך הבנאדם? עוגיות משמחות !

רציתי לעשות שמייח…  אפיתי את העוגיות של סבתא,       מרחתי שוקולד, הנחתי דפי סוכר מודפסים,       קצת זילוף,   והופה….       כו…לם   שמחו פתאום!!